O systému e-listky

Systém e-listky je vstupenkový systém, který je dlouhodobě vyvájen a testován na reálným prodejem. Díky tomu se nám podařilo připravit uživatelský velmi přívětivý a jednoduchý systém nejen pro prodej vstupenek.

Celý systém je postaven na modulární podobě, kdy každý subjet má specifickou konfiguraci a díky tomu i rozdílnou funkčnost.

Díky modularitě je systém e-listky vhodný pro malé i velké oraginazace.

Neustálá evoluce

Celý systém je postaven na modelu neustálého vývoje a vylepšování dle podnětu uživatelů, díky čemuž můžete mít moderní systém, který bude neustále splňovat veškeré Vaše požadavky, ale i požadavky Vašich návštěvníků.

Jednou z vlastností systému, na kterou jsme pyšní, je možnost nákupu online.
Také připravujeme verzi pro chytré telefony.

Naši programátoři, designéři a analytici se účastní i samotných prodejů, aby mohli sledovat prodej na kase v reálném prostředí. Díky tomu optimalizovali prodej na takovou úřoveň, že i prodej velkých sálů zvládá jedna kasa v rekordním čase.

76spokojených uživatelů
24 800prodaných lístků
33měsíců vývoje
možných konfigurací

Nízké pořizovací i provozní náklady

Při pořízení nejsou nutné velké investice. Celý systém lze provozovat na hardwaru, který již vlastníte. Přesto pro rychlý tisk a snížení nákladů za tisk doporučujeme pokladní tiskárny Citizen, které máme dlouhodobým používáním plně otestovány.

Absolutní dostupnost i bezpečnost

Systém e-listky je provozován na vyhrazených serverech umístěných na páteřních spojích v moderním datacentru v Praze, je monitorován 24/7 a zálohován na další servery