O systému e-listky

Systém e-listky je vstupenkový systém, který je dlouhodobě vyvíjen a testován nad reálným prodejem. Díky tomu se nám podařilo připravit uživatelsky velmi přívětivý a jednoduchý systém nejen pro prodej vstupenek, ale i pro prodej merch produktů.

Celý systém je vysoce modulární a je ho tak možné přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Díky své modularitě je systém e-listky vhodný pro malé i velké organizace typu kino, divadlo, muzeum, hrad, zámek, sportoviště nebo pro samostatné kulturní a sportovní akce.

Neustálá evoluce

Celý vstupenkový systém je postaven na modelu neustálého vývoje a vylepšování dle podnětu uživatelů, díky čemuž můžete mít moderní systém, který bude neustále splňovat veškeré Vaše požadavky, ale i požadavky Vašich návštěvníků.

Samozřejmostí je možnost nákupu online, tvoření rezervací, prodej v různých cenových sazbách, kategorizace produktů, jednoduchá administrace produktů, vedení pokladen a reporting přizpůsobený potřebám organizace.

Pro ověřování vstupenek slouží vlastní mobilní aplikace pro chytré telefony Android vyznačující se rychlým odbavením a vysokou stabilitou.

Tisk vstupenek je zajištěn pomocí spolehlivých termotiskáren vstupenkového formátu, který je individuálně přizpůsoben požadavkům klienta.

Naši konzultanti se účastní i samotných prodejů, aby mohli sledovat prodej na kase v reálném prostředí. Díky tomu můžeme optimalizovat vstupenkový systém na takovou úroveň, že i prodej velkých sálů zvládá jedna kasa v rekordním čase.

76spokojených uživatelů
24 800prodaných lístků
33měsíců vývoje
možných konfigurací

Nízké pořizovací i provozní náklady

Při pořízení nejsou nutné velké investice. Celý systém lze provozovat na hardwaru, který již vlastníte. Pro rychlý tisk a snížení nákladů na tisk doporučujeme speciální vstupenkové tiskárny, u kterých máme dlouhodobé zkušenosti s používáním v plném provozu.

Absolutní dostupnost i bezpečnost

Systém e-listky je provozován na vyhrazených serverech umístěných na páteřních spojích v moderním datacentru v Praze, je monitorován 24/7 a zálohován na další servery.