Dárkové poukazy s věnováním

Specialitou našeho systému je možnost vytvořit si dárkový voucher včetně věnování. Tuto možnost nabízí např. RC Sepetná nebo Národní dům ve Frýdku-Místku. Tyto dárkové poukazy jsou tak mnohem osobnější.

Dárkové poukazy bez věnování

Kromě dárkových poukazů nabízejí naši klienti standardní dárkové poukazy jenž jsou nejčastěji na nějakou konkrétní částku.

 

Tipy na Vánoční dárky:

 • Za architekturou na prohlídku pražských vil
  Muzeum města Prahy nabízí dárkové poukazy ve výši 400 a 800 Kč, které lze využít například na některou z prohlídek architektonických skvostů. Muzeum toho však nabízí mnohem více a návštěvy nebudete litovat.
  [nakoupit dárkové poukazy]

 • Za kulturou do Frýdku-Místku
  Národní dům ve Frýdku-Místku nabízí dárkové poukazy v hodnotě 200 a 500 Kč, na které můžete připsat vlastní vzkaz.
  [nakoupit dárkové poukazy]

 • Na prohlídku historické lékárny
  Zámecká lékárna Třeboň nabízí několik dárkových poukazů na konkrétní vstupy či dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Tento dárek udělá určitě radost, jedná se o zcela unikátní zážitek.
  [nakoupit dárkové poukazy]

 • Zažijte adrenalinový zážitek z jízdy
  V Kutné Hoře můžete obdarovat svou rodinu či přítele nevšedním zážitkem na nejdelší bobové dráze v České republice nebo závodem motokár.
  [nakoupit dárkové poukazy]

 • Zážitky či ubytování v RC Sepetná
  RC Sepetná nabízí dárkové poukazy různých hodnot od 300 Kč až do 10.000 Kč. Tyto dárkové poukazy jsou jedny z nejhezčích a můžete sem napsat i vlastní věnování.
  [nakoupit dárkové poukazy]

 

Dárkové poukazy jsou skvělým dárkem, který potěší.