Pozn.: Náš systém zcela jistě nenahrazuje sofistikované restaurační a kavárenské aplikace, ale pokud máte v rámci objektu malou kavárničku a chcete snížit náklady na provoz, náš systém vám k tomu pomůže.

 

Aktuálně opravdu neočekávejte od našeho systému pokročilé funkce s ohledem na kavárny, ale jen jednoduchý a rychlý prodej na místě.

Pro prodej na kavárnách pak doporučujeme:

  • Dotykové zařízení
    Prodej produktů lze jednoduše ovládat přes dotykovou obrazovku aniž byste potřebovali klávesnici či myšku. V tomto ohledu doporučujeme All-in-one zařízení, jenž v sobě obsahuje tiskárnu pokladních dokladů (viz. obrázek v záhlaví).

  • Propojení systému s platebním terminálem
    Pro jednoduchou obsluhu doporučujeme propojit systém e-listky.cz s platebním terminálem. Aktuálně je náš systém certifikován na terminály Komerční banky, ČSOB a Comgate. Na dalších propojeních pracujeme.


Jako největší přínos pro ergonomiku a rychlost ovládání prodeje doporučujeme, aby všechny produkty měli alespoň ilustrační foto. Obsluha se pak jednoduše zorientuje v produktech bez zbytečného hledání. Ilustrační obrázky vám může připravit náš grafik.

 

Provozujete podobné zařízení. Nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám vypracujeme nabídku. Kontaktujte nás mailem na obchod@eabm.cz nebo telefonicky na 558 644 011.