Motokáry Kutná hora 

Náš vstupenkový systém najdete u motokár v Kutné hoře, kde celý provoz (prodej, rezervace, plánování) je řešeno přes náš vstupenkový systém.  

Specifika instalace e-listky.cz 

V tomto případě jsme stáli před několika výzvami, přičemž největší výzvou byla přehlednost při plánování jednotlivých jízd, kdy obsluha potřebuje jednoduše mít představu o tom, jaké motokáry danou jízdu pojedou (malá či velká motokára). 

Je nutné také uvést, že denně systém automaticky připraví 72 jízd, které je možné za ten den absolvovat.  

Tyto informace by bylo možné zobrazit i v naší výchozí podobě, ale na první pohled by takový náhled nebyl příliš přehledný. Proto jsme připravili speciální pohled, ve kterém obsluha zcela přehledně vidí jednotlivé jízdy. Kromě toho si může jednoduše již odjeté jízdy skrýt. 

Kromě obsazenosti jednotlivých jízd obsluha vidí i typ motokár na jízdě a především jednoduše přidá další účastníky. Ve výsledku jsme tak pro motokáry Kutná hora zcela nahradili standardní prodejní stránku za stránku jim vytvořenou na míru.

 

Provozujete podobné zařízení?

Nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám vypracujeme nabídku. Kontaktujte nás e-mailem na info@eabm.cz nebo telefonicky na 777 027 504.