Uživatelé systému e-listky

Zámek Rosice

WWW

Náš systém je vhodný i pro zámky i hrady díky čemuž ho dnes využívají i na zámku v Rosicích. Díky tomu dnes prodávají přes náš systém návštěvní okruhy s definovaným počtem návštěvníků na určité časy a prodávají merch produkty. Systém je provozován na jedné pokladně a klient počítá v budoucnu s rozšířením na online prodej.

Bluegrass Theatre

WWW

Hudební spolek Ptačoroko, z.s. si náš systém vybralo pro prodej ONLINE vstupenek do svého přírodního amfiteátru v Metylovicích.

Beskydské hudební léto

WWW

Každý rok je v krásném prostředí Beskydského resortu Sepetná pořádáno několik koncertů v rámci akce Beskydského hudebního léta. Na tuto akci jsou prodávány vstupenky online i offline pomocí vstupenkového systému e-listky.

Beskydský pivovárek

WWW

Společnost Beskydský pivovárek si vybrala náš vstupenkový systém e-listky pro online prodej vstupenek na své kulturní akce, pro prodej merch produktů, prodej dárkových poukazů a prodej gastrozážitků. Prodej probíhá přes platební bránu klienta.

Muzeum východních Čech v Hradci Králové

Pro offline prodej návštěvních okruhů a prodej merch produktů slouží náš vstupenkový systém e-listky v Muzeu východních Čech. Systém je provozován na dvou pokladnách včetně tiskového řešení a je počítáno ze strany klienta s rozšířením na online prodej.

KINO VLAST Frýdek-Místek

WWW

Pro offline i online prodej vstupenek do kina ve Frýdku-Místku je dlouhodobě využíván náš vstupenkový systém e-listky včetně tiskového řešení vstupenek.

Národní dům Frýdek-Místek

WWW

Systém e-listky je používán Národním domem ve Frýdku-Místku pro offline i online prodej veškerých kulturních akcí na svých pokladních místech i pomocí resellerů včetně našeho tiskového řešení.

KV Aréna – Karlovy Vary

WWW

Jedná se o naši první implementaci na sportovní hale s plným propojením na turnikety, díky čemuž je odbavení návštěvníků zcela automatické.